Jazz & Vrijheid: Keti Koti 4 Kids
Met: Yoràn Vroom’s Group of Friends, Cheyenne Toney, Nubia Welch, JONG JOC blazers & Prisiri Fu Wi Afo
Tijdens dit familieconcert vieren we Keti Koti, en of je nu 5 jaar of 95 jaar bent, we vieren het samen! Cheyenne Toney neemt ons mee in het verhaal van Keti Koti en met de West-Afrikaanse en Caribische ritmes van Yoràn Vroom’s Group of Friends kun je simpelweg niet stil blijven staan. De blazers van het JONG JOC (de jonge evenknie van het Jazz Orchestra of the Concertgebouw) brengen de jazz, terwijl zangeres Nubia Welch (Bijlmer Got Talent) voor een krachtig nummer over hoop en overleven zorgt.
Heb je een mooie koto of andere traditionele klederdracht? Trek het aan en dans mee met Prisiri Fu Wi Afo op de Keti Koti Catwalk!
We beginnen de dag met een workshop samen met brassband Ritmo Entertainment. Speel jij een blaasinstrument? Sluit je dan aan bij de workshop en de Meet in the Middle Band! We laten hier de energie van bigband, drumband én brassband samenkomen en geven ook meteen een optreden om te laten horen wat we deze middag hebben gedaan en geleerd!
Over Jazz & Vrijheid
Het Jazz & Vrijheid festival is een initiatief van het Jazz Orchestra en Concertgebouw. Tijdens dit festival herdenken en vieren we samen de afschaffing van de slavernij en zetten we muziekculturen en artiesten met wortels in Curaçao en Suriname in de spotlights. Naast dit speciale familieconcert kun je op 1 & 2 juli in Theater DeLaMar ook genieten van het Keti Koti Galaconcert en Stobá di Kòrsou.